Zie je door de computergegenereerde bomen het bos niet meer? Geven ChatGTP, Dall-E, Midjourney en deepfakes je kriebels of juist energie? In deze sessie gaan we samen spelen met de realiteit en kijken we naar jouw huidige en toekomstige rol in dit wonderbaarlijke spel.
In drie interactieve blokken behandelen we dé dilemma’s voor jou als communicatieprofessional.

1) Als AI je content genegeerd, wat is jouw rol dan?
2) Hoe verandert dit je manier van communiceren met je publiek?
3) Blijf je nog geloofwaardig als je AI inzet?

Thijs Pepping introduceert elk dilemma met beeldende voorbeelden uit het verleden, heden en de toekomst. Als humanistisch trendanalist weet hij als geen ander hoe deze technologieën de communicatiewereld veranderen en wat dit betekent voor jouw werk als communicatieprofessional. Angelique van Trirum gaat met de zaal in gesprek om tot concrete antwoorden te komen op deze vragen. Als videoredacteur en voormalig journalist is ze nieuwsgierig naar wat er bij jullie speelt en hoe jullie de AI toekomst zien.

Na afloop van de sessie ben je helemaal up-to-date over de rol van generatieve media en AI in de communicatiewereld en weet je ook beter vorm te geven aan je eigen rol hierin.

Deze sessie wordt verzorgd door Logeion partner